.

.

New
Магијата Џинг S9256 нов стил бесплатен превозот со врвен квалитет клип на оптички рамка наочари со клип на ноќта поглед очила

Магијата Џинг S9256 нов стил бесплатен превозот со врвен квалитет клип на оптички рамка наочари со клип на ноќта поглед очила

DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
S9256 врвен квалитет клип на оптички рамка
Бренд Име:
магијата џинг
Пол:
Мажи
Sytle:
целосна rim врвен квалитет клип на оптички рамка
Употреба:
врвен квалитет на клип на оптички рамка
рамка боја:
црна,сива,светло сива боја со врвен квалитет клип на оптички рамка
Лицето Форма Натпревар:
сите
Функција:
врвен квалитет на клип на оптички рамка
Опис:
врвен квалитет на клип на оптички рамка
Храмот Материјал:
метал врвен квалитет клип на оптички рамка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти