.

.

New
CLUCI Мода жените neckalces 3pcs/пакет за жените дами подарок гроздобер школка бисер/корални/циркони црна/кафеава јаже, верига накит

CLUCI Мода жените neckalces 3pcs/пакет за жените дами подарок гроздобер школка бисер/корални/циркони црна/кафеава јаже, верига

DEN 782.40

Стока
Достапно.


Оваа наведени цена е за 3 парчиња школка бисер ѓердани, подарок кутија, НЕ е вклучена. Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL, само за нашиот накит. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Бренд Име:
CLUCI
Certificate Type:
NGTC
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Torques
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
BN008SB
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Количина:
3pcs ѓердани
Тежина:
22.1 г по парче
Бисер Износ:
5pcs 12mm бела
Корални Износ:
8pcs 7-8мм црвена
Цирконот Износ:
14pcs 6mm
Свеж

Избор на клиенти