.

.

New
година мода домот 9-10мм вистински образован сива барок бисер ѓердани 3 слоеви sterling silver mabe затворач ѓердан накит

година мода домот 9-10мм вистински образован сива барок бисер ѓердани 3 слоеви sterling silver mabe затворач ѓердан накит

DEN 1548.00
DEN 2064.00

Стока
Достапно.Објектот Спецификација :
Име
2016 година мода домот 9-10мм вистински образован сива барок бисер ѓердани 3 слоеви sterling silver mabe затворач ѓердан накит
Материјал Слатководни бисер
Обликот
Моден Барок форма бисер
Боја
Сива
Должина Големина
44/44/44cm ѓердан,секое лежиште knotting
Мушка Големина
9-10мм
Тежина
146.2 g

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
Никој
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
NL-PD4027
Бренд Име:
daking.qinyi
Метали Тип:
слатководни бисер
Монистра:
9-10мм барок форма бисер
боја:
Сива
дизајн:
моден накит ѓердан
Затворач:
sterling silver mabe затворач
Ѓердан Тип:
Монистра
Должина:
44/44/44cm
Свеж

Избор на клиенти