.

.

New
Bonsny Макси Изјава Легура Yorkie Јоркшир Куче Shih Tzu Накит Ѓердан Глеѓ Ѓердан Синџир Јака Pendant Мода За Жени

Bonsny Макси Изјава Легура Yorkie Јоркшир Куче Shih Tzu Накит Ѓердан Глеѓ Ѓердан Синџир Јака Pendant Мода За Жени

DEN 216.00
DEN 469.92

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
50mm x 37mm
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
bonsny
Број На Модел На:
AN617
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
боја:
црвена сина, кафена и сива
Дизајнер:
Ловец Ву
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
производство:
Bonsny накит Фабрика
Тежина:
16g
Материјал:
Легура
Должина:
48CM
Свеж

Избор на клиенти