.

.

New
Поставен 3 ред црвени корални &turquoises ѓердан Мода Бесплатен превозот

Поставен 3 ред црвени корални &turquoises ѓердан Мода Бесплатен превозот

DEN 1322.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.

ве молиме да видите на мојот друг објект!
повратни информации :
Поради висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена . Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме E-mail на нас, Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ние appreceate вашата ѕвезда позитивни повратни информации
Забелешка :
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти.
Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни (1 или 3 ѕвезди) повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Се надеваме дека ќе соработуваме со вас и во иднина. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат.
По Услуга
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
12mm
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Монистра
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
LUKENI
Број На Модел На:
ААА
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Корални
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти