.

.

New
ПРОДАЖБА Голема 10мм АА Круг жолта Висок Квалитет на природен тигар 's-eye 17 Ѓердан-nec6025 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА Голема 10мм АА Круг жолта Висок Квалитет на природен тигар 's-eye 17 Ѓердан-nec6025 трговија на Големо/мало за Бесплатен

DEN 664.00
DEN 873.60

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голема 10мм АА Круг жолта Висок Квалитет на природен тигар 's-eye 17" Ѓердан-nec6025
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА Голема 10мм АА Круг жолта Висок Квалитет на природен тигар 's-eye 17" Ѓердан-nec6025 Должина/големина : 17inch / за 10мм Облик/ Боја : тркалезна / жолта S/N : nec6025 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект кликнете тука за детали!>повеќе Peridot nec6023>АА 8мм жолта тигар 's-eye ѓердан nec6025>АА 10мм жолта тигар' s-eye ѓердан nec6013>АА 14mm жолта тигар 's-eye ѓердан nec6014>6mm црвено тигар' s-eye ѓердан nec6015>8мм црвено тигар 's-eye ѓердан nec6016>8мм Сина тигар' s-eye ѓердан nec6017>8мм Multicolor тигар 's-eye ѓердан nec5648>8мм Браун тигар' s-eye ѓердан nec6021>4-8мм Браун тигар ' s-eye ѓердан nec6022>4-8мм црвено тигар ' s-eye ѓердан
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
qingmos
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Должина:
17
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Pendant Големина:
10мм
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
nec6025
Големина:
10мм
боја:
Жолта
Обликот:
Круг
Должина:
17
Главниот Камен:
Тигар око
Накит Главен Материјал:
Тигар око
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти