.

.

New
LiiJi Уникатен Природен Камен Црна Браун Оникс Agates 13mm Тркалезна форма Фацетирани Монистра Магнет Затворач Ѓердан 18 Модните Ѓердан

LiiJi Уникатен Природен Камен Црна Браун Оникс Agates 13mm Тркалезна форма Фацетирани Монистра Магнет Затворач Ѓердан 18 Модните

DEN 775.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ви благодарам многу!
Lii Ji Накит.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени производи.
Лабава монистра ќе имаат 1 сет DIY алатка ( 1 x свила конец, 1x затворач, 1x жица)
Почитувани Купувачи, За било кои причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел
Цел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за Испорака
Цел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHL
Данок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.
3, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвезди повратни информации.

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Lii Ji
Метали Тип:
бакарни легури
Синџир Тип:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
ѓердан
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Свеж

Избор на клиенти