.

.

New
ДИВИ и БЕСПЛАТНО 2017 Мода Монистра Задави Ѓердан рачно изработени Злато&Сребрена Боја Tassel Ѓердан Нови Bijoux Макси Ѓердани Колиер Накит

ДИВИ и БЕСПЛАТНО 2017 Мода Монистра Задави Ѓердан рачно изработени Злато&Сребрена Боја Tassel Ѓердан Нови Bijoux Макси Ѓердани

DEN 153.00
DEN 218.88

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
YC11070
Пол:
Жените
Бренд Име:
диви и бесплатно
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
ѓердан
Метална Боја:
сребро+ сјајна злато
Оригиналното Место:
Yiwu,Жеџијанг,Кина
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
is_customized:
yes,support wholesale(get more discount)please contact us
Должина:
31cm+7.5cm extender
Повод:
Партијата Божиќ Ден,Ангажман,Годишнина,Дневна
Точка име :
ѓердан ѓердан
Тежина:
3.0g
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Свеж

Избор на клиенти