.

.

New
Гроздобер Boho Collares Ѓердан Антички Сребрен Ѓердан од Злато Црна Етничка Циганска Модна Изјава парична Казна Накит за Жените Подарок

Гроздобер Boho Collares Ѓердан Антички Сребрен Ѓердан од Злато Црна Етничка Циганска Модна Изјава парична Казна Накит за Жените

DEN 212.16

Стока
Достапно.

Материјал : Цинк Легура Големина : P=30+7cm Тежина : околу 50g Квалитет : 1pc/многу Забелешка : Поради рака мерка, големината може да имаат малку грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
двојно еден
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти