.

.

New
4 бои добар квалитет НОВ стил на Модата Гроздобер Уникатен јака pendant Буци Ѓердан Изјава Накит за Жените ѓердан

4 бои добар квалитет НОВ стил на Модата Гроздобер Уникатен јака pendant Буци Ѓердан Изјава Накит за Жените ѓердан

DEN 433.00
DEN 460.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
002
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
JUJIA
Pendant Големина:
слободни
Занает:
Ѓердани & Приврзоци
Технологија:
ѓердан
Процесот:
изјава ѓердан
Изработка:
ѓердани мода
квалитет:
ѓердани 2016 година жени
превозот:
меур ѓердан
проект:
Гроздобер Ѓердан
ptan:
Јака Ѓердани
exoloit:
Ѓердани
Должина:
free
Свеж

Избор на клиенти