.

.

New
Нови Arriver Природен Бисер Накит Црна Кожа Природна Боја Пурпурна Слатководни Бисер Ѓердани 10x12mm 17inches рачно изработени Накит

Нови Arriver Природен Бисер Накит Црна Кожа Природна Боја Пурпурна Слатководни Бисер Ѓердани 10x12mm 17inches рачно изработени

DEN 291.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.


Добредојдовте на terisa накит
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
добредојдовте на terisa накит

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Форма:
Компир
Должина:
17''
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Не мора
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
2015LN-112
Метали Тип:
Не мора
боја:
Виолетова
Големина:
10x12mm
Тежина:
20g
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал Тип:
слатководни бисер
ѓердан затворач:
Бисер Затворач
Должина:
17
Свеж

Избор на клиенти