.

.

New
Рачно изработени плетенка јаже монистра цвет pendant ѓердан ѓердан жените прибор трговија на големо/colar колиер/bijoux

Рачно изработени плетенка јаже монистра цвет pendant ѓердан ѓердан жените прибор трговија на големо/colar колиер/bijoux

DEN 713.00
DEN 891.84

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
899990
Pendant Големина:
за 3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
CNANIYA
Важат за:
Грб/џемпер/блејзери/облека/пром фустани/костим/вечер фустан
одговара на толпата:
жени/мажи/пар/неговата и нејзината/најдобар пријател/љубители/булчински/ѕвезда
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Божиќ/денот на вљубените/туризам
Стил:
ретро гроздобер/симпатична/корејски/бохемски/античкиот/етнички/тибет/египет/boho
Тип:
парична казна накит/подарок/bijouterie/joias/ситните/kolye/gargantilha/joyas
Припаѓаат на:
убавината/висок квалитет/пролет 2017/орнаментика/promotion/bijuteria
боја:
Црвена
Должина:
about 40cm
Свеж

Избор на клиенти