.

.

New
JOOLIM Гроздобер Светло Зелена Tangier Јака Ѓердан Ѓердан Ѓердан Облека Додатоци Бесплатен Превозот

JOOLIM Гроздобер Светло Зелена Tangier Јака Ѓердан Ѓердан Ѓердан Облека Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 671.52

Стока
Достапно.


Детали

Главниот Камен Боја:
Зелена
Бренд Име:
Joolim
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Камен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
4.5*2.5 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
83g
Свеж

Избор на клиенти