.

.

New
парична казна 43cm 10.5-11*12-14mm слатководни Барок бисер ѓердани

парична казна 43cm 10.5-11*12-14mm слатководни Барок бисер ѓердани

DEN 883.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$6. Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.25 $95
wy-приклучок-крај
********************************************************************************************************************************
Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) .
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки. ви благодариме
. Имаме Пари Назад за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 7 дена од денот на објектот примени. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.

Детали

Метална боја:
Злато Позлатен
Главниот Камен Боја:
бел бисер
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
ELEISPL
Број На Модел На:
барокот бисер
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Барок
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Големина:
approx 10.5-11*12-14mm
Обликот:
Барок
Стил:
слатководни бисер ѓердани
Должина:
43cm
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти