.

.

New
Моден Готски Панк Црна Faux Кожа Ѓердан Ѓердани Жените Симпатична Злато Сребро Синџир Јака Женски Накит Trinket Партија Подарок

Моден Готски Панк Црна Faux Кожа Ѓердан Ѓердани Жените Симпатична Злато Сребро Синџир Јака Женски Накит Trinket Партија Подарок

DEN 139.00
DEN 163.20

Стока
Достапно.


Нова Мода Eueropean Стил Црна Ѓердан Ѓердани За Жените Готски Панк Злато Сребро Шарм Ѓердан Женски Bijouterie Партија Подарок Секојдневен Trinket Јака Накит DIY Рас Du Cou

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MJN9594 Прстен Ѓердан
Материјал:
Лента
Бренд Име:
млад таа
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
N/A
Компатибилност:
N/A
Функција:
N/A
Должина:
37cm( Include Extend Chain 7cm)
Ширина:
15mm
Бесплатен превозот од express:
Цел повеќе од 200$
Свеж

Избор на клиенти