.

.

New
Бесплатен Превозот! Трендовски Накит 2017 Црна Лента Геометриски Шарени Кристал Камења Јака Ѓердан Ѓердан за Жени

Бесплатен Превозот! Трендовски Накит 2017 Црна Лента Геометриски Шарени Кристал Камења Јака Ѓердан Ѓердан за Жени

DEN 269.00
DEN 359.04

Стока
Достапно.

Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Beacause вашиот satisfacition е нашата цел.Пратката нормално зема во 35-60 работни дена да пристигнат.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Понекогаш потрае малку подолго поради Локалните испраќање или други причини .и тоа нема да ве изневерам.Сите наши пакети кои се испраќаат од ПОСТ воздух mail во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.
Процес : додадете стоки во корпа-продолжете со купување-приказ на шопинг количка-да ги проверите сите ставки-кликни за да се КУПИ ТОА СЕГА-изберете превозот метод-потврда на плаќањето!
Производ Фото Покаже Како Подолу :
ГОЛЕМИНА 65*6.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!.
Pls употреба шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден предмет.
Можете исто така да изберете EMS, FEDEX, DHL, UPS-от, и ТНТ.4 CM
Известување за Испорака :
1. Pls контактирајте не на линија за проверка на точната испорака полнење на вашата земја според реалните пакет тежина.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Charmcci
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Свеж

Избор на клиенти