.

.

New
Прекрасни Романтични Доброто Два Синџири Сребрена Боја Накит Цинк Легура Дами Сјајна Bejoux Слој Симулирани Бисер Ѓердани

Прекрасни Романтични Доброто Два Синџири Сребрена Боја Накит Цинк Легура Дами Сјајна Bejoux Слој Симулирани Бисер Ѓердани

DEN 393.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


За Нашата продавница
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Цел≥$150 , Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от и Fedex.
Прекрасни Романтични Доброто Два Синџири Сребрен Накит Цинк Легура Дами Сјајна Bejoux Слој Бисер Ѓердани
Надворешниот Синџир Должина : 45+4cm Големина : 2.5*1.2 см Тежина : 72g
Внатрешниот Синџир Должина : 38cm
Производство :
Прекрасни Романтични Доброто Два Синџири Сребрен Накит Цинк Легура Дами Сјајна Bejoux Слој Бисер Ѓердани
Материјал :
Цинк Легура
MOQ :
Мин цел е $10
Време На Испорака :
Околу 20-60days
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите. Ако вашата нарачка над $150,Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от или Fedex.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Детали

Метална боја:
бисер ѓердани
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Романтични
Pendant Големина:
no
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl01403
Бренд Име:
Сочни Грозје
Производи име:
Сребрен Накит Цинк Легура Дами Сјајна Bejoux Слој Бисер Ѓердани
боја:
слика
позлата:
сребро позлатен
Материјал На Природата:
Сите доведе и никел и кадмиум слободни
Клучни зборови:
бисер ѓердани
Место на Потекло:
Qingdao Кина
време на испорака:
20-60 дена
Материјал:
Цинк Легура, Смола
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Свеж

Избор на клиенти