.

.

New
Моден рачно изработени Кристал Ѓердан Изјава Ткаени Пресврт целосна мали смола кристали колиер ѓердан за жените подароци N1419

Моден рачно изработени Кристал Ѓердан Изјава Ткаени Пресврт целосна мали смола кристали колиер ѓердан за жените подароци N1419

DEN 244.00
DEN 325.44

Стока
Достапно.


Име : Плетенка мрежа синџир кристал ѓердани
Материјал : смола кристали + мрежа синџир
Дијаметар : Околу 45 cms должина
Тежина : Околу 50g по парче
Пакување : секој во OPP Вреќа

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
кристал ѓердани
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
12mm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Функција:
колиер
Боја:
Проверете слики
Моден Накит Материјал:
Смола кристали камен
Стил:
Моден Ѓердани
Материјал:
Цинк легура ,смола
Употреба:
партија,свадба,секојдневно носење,подарок
квалитет:
супериорен
Позлата Боја:
Immitation Родиум
Тип:
кристал ѓердани
Должина:
50 cms
Свеж

Избор на клиенти