.

.

New
Моден Накит 2 Бои Од Суштинско Значење Нова Мода Топла Продаде Жените Бохемски Ѓердан Фестивал Накит Синџир Монета Изјава Ѓердан

Моден Накит 2 Бои Од Суштинско Значење Нова Мода Топла Продаде Жените Бохемски Ѓердан Фестивал Накит Синџир Монета Изјава Ѓердан

DEN 137.00
DEN 171.36

Стока
Достапно.

Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени. Ако замени не се достапни,наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
.Но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Материјал : Алуминиумски
Тежина : околу 61g
Боја;Злато и Sliver
Големина : chian долго време 30+5cm
1, Предмети ќе се испрати во рамките на 2 - 3 дена по исплата потврди.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.Тоа ќе потрае околу 15-25 дена до вашата врата. ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.
Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услуга
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Брзо shpping,Ние можеме да брод на предмети од UPS-от.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена.
2, Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPS-от(сепак пратката такса ќе се промени)
3, Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
40cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
CX-N85
Свеж

Избор на клиенти