.

.

New
12 Парчиња/Многу Црна Боја На Кожа Ѓердан За Жени Мажи Детелина Шарм Изјава Chokers Сребрена Боја На Титаниум Долг Синџир На Накит

12 Парчиња/Многу Црна Боја На Кожа Ѓердан За Жени Мажи Детелина Шарм Изјава Chokers Сребрена Боја На Титаниум Долг Синџир На

DEN 496.00
DEN 661.92

Стока
Достапно.


12 Парчиња/Многу Црна Боја На Кожа Ѓердан За Жени Мажи Детелина Шарм Изјава Chokers Сребрена Боја На Титаниум Долг Синџир На Накит Објект Информации Материјал
Цинк Легура,Керамички Боја :
Сребрена Боја
Количина 12 Pieces

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
10cm
Број На Модел На:
1215
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура,Титаниум
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
сребрена боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Ноќ На Вештерките-Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Цинк Легура Керамички
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Предмет Тип:
Нараквици
Свеж

Избор на клиенти