.

.

New
ПРОДАЖБА Голема 6-7mm Капка Розова природните слатководни бисер 7pcs ѓердан-nec5072 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА Голема 6-7mm Капка Розова природните слатководни бисер 7pcs ѓердан-nec5072 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

DEN 309.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Убава! ПРОДАЖБА Голема 6-7mm Капка Розова природните слатководни бисер 7pcs ѓердан-5072 Прилагодливи од 15 инчи да 17.5 инчи
Опис : Работи :
ААА 7pcs Капка Пинк бисер и 18 K GP синџир ѓердан -5072
ако сакате повеќе, можам да промет на големо за вас,ве молиме контактирајте ме Должина / Дијаметар : Прилагодлив 15-17.5 инчен/7.5 mm * 8.5 mm Затворач : 14 K GP Ноктот Затворач Облик/ Боја : Капка /Розова S/N : nec5072 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Доаѓаат со кинески свила мала торба! Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).
Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само-маил до : ,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Детали

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Розова, Браун
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Солза-drop
Број На Модел На:
5072
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
6-7mm
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти