.

.

New
PPG&PGG Геометриски Црвено Јака Кристал Изјава Ѓердан за Жените Домот Луксузни Голем Ѓердан Гроздобер Долг Ѓердан Со Обетки

PPG&PGG Геометриски Црвено Јака Кристал Изјава Ѓердан за Жените Домот Луксузни Голем Ѓердан Гроздобер Долг Ѓердан Со Обетки

DEN 366.00
DEN 446.88

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
PPG&PGG
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BC089
Pendant Големина:
12
Компатибилност:
no
Функција:
no
накит стил:
изјава ѓердан
боја:
5 бои
Материјал:
Алуминиум,Стакло,Смола
клиенти логото:
Никој
grender:
Жените
Потекло:
Yiwu,Кина
Повод:
Годишнина,Свадба,Забава,Подароци
is_customized:
Yes
Тежина:
113g
Свеж

Избор на клиенти