.

.

New
До 2015 тренди модни Услуги лажни јака Панк стил measle јака кошула ѓердан Лажни цвет лажни јака џокер маица стојат

До 2015 тренди модни Услуги лажни јака Панк стил measle јака кошула ѓердан Лажни цвет лажни јака џокер маица стојат

DEN 252.00
DEN 268.32

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Waledise
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
35
Број На Модел На:
035
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Роуз Злато
Должина:
35
Свеж

Избор на клиенти