.

.

New
2017 елегантен ѓердан collares јака ѓердан лента монтажни јака жените ѓердан парична казна накит ѓердан ѓердан pendent

2017 елегантен ѓердан collares јака ѓердан лента монтажни јака жените ѓердан парична казна накит ѓердан ѓердан pendent

DEN 144.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
35
Број На Модел На:
035
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Роуз Злато
Должина:
35
Свеж

Избор на клиенти