.

.

New
2017 Нов Рок Панк Накит Tassel Ѓердан Черепот Крстот Pendant Краток Кожа Ѓердан Ѓердан Жените Јака hombre

2017 Нов Рок Панк Накит Tassel Ѓердан Черепот Крстот Pendant Краток Кожа Ѓердан Ѓердан Жените Јака hombre

DEN 600.00

Стока
Достапно.


Материјал : Кожа + Алуминиумски Pendant големина : 1.4"(3.6 cm)*0.87"(2,2 см) Синџир Должина : 15.6"(39.5 cm)*0.71"(1.8 cm), Вклучувајќи еден сомот торба 30-дневниот Гаранција за Парите Назад

Детали

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
15.6(39.5cm)
Стил:
Панк
Број На Модел На:
353
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
1.4(3.6 cm)*0.87(2,2 см)
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Бренд Име:
BONISKISS
синџир ширина:
0.08(2mm)
Свеж

Избор на клиенти