.

.

New
година мода нови списание лажни maxillary кристал трговија на големо ѓердан лажни јака бран посочи јака кошула, џемпер кој се одвојува

година мода нови списание лажни maxillary кристал трговија на големо ѓердан лажни јака бран посочи јака кошула, џемпер кој

DEN 241.00
DEN 256.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
35
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
Waledise
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Должина:
35
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
035
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Роуз Злато
Свеж

Избор на клиенти