.

.

New
Рачно изработени Синџир Шарм + 5mm Црно-Бела Велур Ткаенина Занитвам & Нерѓосувачки Челик Накит Ѓердан Ѓердани

Рачно изработени Синџир Шарм + 5mm Црно-Бела Велур Ткаенина Занитвам & Нерѓосувачки Челик Накит Ѓердан Ѓердани

DEN 122.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.


Рачно изработени не се 100% совршен,
Бидејќи тоа е чиста рачно изработени,
Ве молиме избегнувајте насилно штета предизвикана од несоодветна,
ве молиме носат внимателно и нежно третман.
-
Материјал : Велур ткаенина 0.5 цм + занитвам / 14-16mm легура шарм
Големина : 31cm+5cm (најблиску големина 31cm, loosest големина 36cm )
-
Метални делови (hummer затворач / скок прстен / продолжување синџир) се од нерѓосувачки челик ( ДОБАР КВАЛИТЕТ ) ( Не Избледуваат )
-
бесплатен превозот од кина пост обичен мал пакет плус
-
Овој Модел е оваа продавница сопственикот ( само овој еден магазин )


Детали

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Рок
Pendant Големина:
14-16mm
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
3005
Должина:
31cm+5cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Должина:
31cm+5cm
Свеж

Избор на клиенти