.

.

New
10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Жена класичен накит светло сива Круг мушка pendant синџир ѓердан Природни Јужна Морска Школка Бисер ААА

10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Жена класичен накит светло сива Круг мушка pendant синџир ѓердан Природни Јужна Морска Школка Бисер

DEN 268.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.com 2-4 дена www. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Превозот 1). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .99 /парче
Реден Број : СП-0092
Мушка Големина : 10мм -18mm ( Различна големина ,Различни цена )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.89 /парче
Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Сина, Сива Шарени Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.89 /парче
Сјае рачно изработени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 8ММ Мушка Беж Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 9. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена . Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.com од 2 до 5 дена www. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите.ви благодарам!)
.*Опис На Производот*
Материјал : школка бисер
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Материјал:
Школка
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
16mm
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
SP-0093
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Свеж

Избор на клиенти