.

.

New
10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Жена класичен накит светла црвена Круг мушка pendant синџир ѓердан Природни Јужна Морска Школка Бисер ААА

10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Жена класичен накит светла црвена Круг мушка pendant синџир ѓердан Природни Јужна Морска Школка Бисер

DEN 268.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме.
Состојба : Нова
Ако сакате да се купи повеќе , ве молиме контактирајте со нас . Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .cn 15-30 дена www. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи . Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com 2-4 дена www.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.89 /парче
Домот Солидни Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме.
Превозот 1).како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).89 /парче
Стилски, Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.com од 2 до 5 дена www. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Материјал:
Школка
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
16mm
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SP-0094
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Свеж

Избор на клиенти