.

.

New
Совршен Африкански Бела Слатководни Бисер Школка Цвет Накит Ѓердан За Свадба Рачно Изработени Нови Бесплатен Превозот

Совршен Африкански Бела Слатководни Бисер Школка Цвет Накит Ѓердан За Свадба Рачно Изработени Нови Бесплатен Превозот

DEN 5263.00
DEN 6192.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на terisa накит
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
добредојдовте на terisa накит

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
NL-371
Стил:
Тренди
Бисер Форма:
Барок
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Никој
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Pendant Големина:
Не мора
ѓердан боја:
Бела
ѓердан големина:
4-25мм
Должина:
40-50cm
Тежина:
170g
накит shaper:
Компир, Ориз
Материјал:
перл шел
Пол:
Деца, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
ѓердан затворач:
бело злато позлатен затворач
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти