.

.

New
Бренд Нови Дигитални LCD 60V /100A Вати Метар РК Напон на Батеријата Биланс Моќ Аналитичар 0.01 Точноста Оригинални Freeshipping

Бренд Нови Дигитални LCD 60V /100A Вати Метар РК Напон на Батеријата Биланс Моќ Аналитичар 0.01 Точноста Оригинални Freeshipping

DEN 546.00
DEN 600.00

Стока
Достапно.


Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена.
Работата на струјата : 7 м-р.
Користи DSP да се зголеми ADC резолуција и диференцијална мерни засилувачи да се зголеми
бучавата имунитет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.01 точноста Дигитални LCD 60 V /100 A Вати Метар РК Напон на Батеријата Биланс Моќ Аналитичар
Опис На Производот :
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет.01 A (Резолуција).
Мерење Ажурирање период : 400m S.
Во Коло Отпор : 0.79 инчен
Перформанси параметри :
Боја : Сина
Име : (200200)680 – Вати Метар. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Димензии( L x W x D ) : 84 x 50 x 20mm.

Детали

Фаза:
еден фаза
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
2975
Макс Оперативни Тековната:
100A - 119A
Температурата На Работа:
0-40
Точноста Класа:
0.01
Димензии:
8.3 cm x 4.7 cm x 2cm
Излезниот Напон:
60V
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Номинална Напон:
220v
Мерење На Енергетскиот Опсег:
0-60V, 0-100A
Напојување:
AC
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти