.

.

New
Бесплатен превозот родени убавина мајка подвезици рака-плетени од волна момче девојка мека mohair одговараат на

Бесплатен превозот родени убавина мајка подвезици рака-плетени од волна момче девојка мека mohair одговараат на

DEN 348.48

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Совршен модерен додатоци за што се носат на партијата или било каде . Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, тоа може да биде совршен подарок за Љубовник или пријател како голем дар.
повратни информации 1.
Опис На Производот
- конкурентна цена, брза испорака време
- многу бои
- животна средина
- Одлична услуга
- директен фабрика
- Висок квалитет на Тип на Производ : родени убавина мајка подвезици рака-плетени од волна момче девојка мека mohair одговараат Материјал : mohair Ткаенина Тип : рачно ткаени Техника : рачно ткаени Функција : новороденото подарок,новородените фотографија реквизити Декорација : ** Боја : Како picutre големина : 20g 0-3м
Ве молиме погледнете го следново фотографија, овој член од мрежата, е само за комуникација.Ви благодариме! Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како.

Детали

Дете НИ Големина:
Новороденче
Одделот За Името:
Бебето
Затворање Тип:
Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
нови роден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
OUJIESI
Материјал:
Акрилик
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Свеж

Избор на клиенти