.

.

New
Зимски Висок квалитет Mauvel Core откачи предиво Девојки и Момчиња Џемпер,со Убави куче, Повеќе Мека и Топла Облека

Зимски Висок квалитет Mauvel Core откачи предиво Девојки и Момчиња Џемпер,со Убави куче, Повеќе Мека и Топла Облека

DEN 452.00
DEN 695.04

Стока
Достапно.


Големина На Табелата
Производ Фото
Употреба на предлог
За Повратни Информации :
1. Објектите што сте ги примиле треба да се неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.Превозот цена НЕ вклучува било каква дополнителна такса е споменато погоре, и нема да бидат вратени кога пратката одби.
Барање :
1. Таа се очекува да им помогне на сите млади мајки да се донесе удобно деца свет за децата. Кога имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ни информираат пред да остави негативни повратни информации, што е многу важно за нас да се реши проблемот и да се направи подобрување соодветно. Подготовка на Време : 1-7 работни дена потребно е да се подготви вашата нарачка според бројни наредби секојдневно.
Бренд Позадина
KIWORLDS е во комбинација со деца и светот, која била изградена од страна на Hilarie Тсао.

Детали

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шема
Бренд Име:
KIWORLDS
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
KS133A
Свеж

Избор на клиенти