.

.

New
мода есен зима бебе џемпери деца облека момчиња / девојки плетени џемпери деца маскирани Божиќ елени јакна грб

мода есен зима бебе џемпери деца облека момчиња / девојки плетени џемпери деца маскирани Божиќ елени јакна грб

DEN 1228.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 3 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Детали

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
99
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
затворање дизајн на децата s облека ':
Еден Гради
Јака:
О-Вратот, Маскирани
боја:
црвена, зелена, каки, сина
Големина:
18 МИЛИОНИ, 2А, 3А, 4А -
Тип На Објект:
Cardigans
Свеж

Избор на клиенти