.

.

New
Бесплатен превозот на Мало со нови 2014 есен зима бебе момче џемпери бебе облека децата outerwear девојки мрачно cardigan џемпер грб

Бесплатен превозот на Мало со нови 2014 есен зима бебе момче џемпери бебе облека децата outerwear девојки мрачно cardigan џемпер

DEN 1229.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. За големината грешка и слики надвор боја многу се грижат за купувачот, ве молиме да се земе.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Детали За Производот
Стоката се shopkeeper мерење големина во лице, како резултат на мерни методи на секој различно, стоката со физичка големина големина не може да биде 1-3 cm на грешка. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Производ Опција Листа
Површината материјал : 100% памук конец
обвивка : берберски Руно
боја : Сина, Портокалова
големина : 9-12 M(7-9 M), 12-18 МИЛИОНИ(10-12 M), 18-23 M(13-18 МИЛИОНИ), 2-3(19-24 M)
големина
Облека должина/cm
Биста/cm
Должина на ракав /cm
боја
9-12 M(7-9)
31
24*2
26
Сина
12-18 МИЛИОНИ(10-12 M)
33
27*2
29
Сина
18-23 M(13-18 МИЛИОНИ)
35
28*2
33
Сина
2-3(19-24 M)
37
30*2
34
Сина
9-12 M(7-9 M)
33
27*2
31
Портокал
12-18 МИЛИОНИ(10-12 M)
34
28*2
32
Портокал
18-23 M(13-18 МИЛИОНИ)
35
29*2
33
Портокал
2-3(19-24 M)
38
30*2*2
34
Портокал
Горенаведените содржини е само за референца!
Не се купи во согласност со големината, ве молиме да користите големината на физички количество стандардна, на секој клиент за правото концепт разлика далеку, ние не можеме да ви помогне да се суди дали "соодветна" ние само може да ви даде совет за вашиот референца.

Детали

Бебе Возраст:
7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Техника:
Станот Плетени
Јака:
Маскирани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Материјал:
Акрилик,Памук
Тип На Објект:
Cardigans
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Еден Гради
затворање дизајн на децата s облека ':
Еден Гради
Јака:
О-Вратот, Маскирани
боја:
сина, портокалова
Големина:
9-12М, 12-18 МИЛИОНИ, 18-23M, 2-3
Свеж

Избор на клиенти