.

.

New
Бесплатен превозот 48mm пеперутка удари ограничено издание голем занает удари декоративни дупка удар многу убава перфоратор

Бесплатен превозот 48mm пеперутка удари ограничено издание голем занает удари декоративни дупка удар многу убава перфоратор

DEN 864.00
DEN 1182.72

Стока
Достапно.


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.8 cm (види на следните слики.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Големина : хартија намалување дијаметар : 4.) Забелешка : бидејќи на рачни мерења на локации, може малку грешки. ps : боја на занает удар ќе бидат испратени во случаен избор.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Пакет : 1pc/картичка.

Детали

Број На Модел На:
Пеперутка
Материјал:
ABS + алуминиумски пластика
Свеж

Избор на клиенти