.

.

New
1500pcs/многу 10мм Мешани Цвет Камења Flatbacks Смола Разубавувањето Божиќ Flatback Смола Занаети

1500pcs/многу 10мм Мешани Цвет Камења Flatbacks Смола Разубавувањето Божиќ Flatback Смола Занаети

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
микс
Количина.:
1000pcs
Објектот Дијаметар:
10mm
Свеж

Избор на клиенти