.

.

New
2000pcs 6mm Бисер Круг Flatbacks Cabochon Embellishments Половина Монистра За Scrapbooking Cardmaking

2000pcs 6mm Бисер Круг Flatbacks Cabochon Embellishments Половина Монистра За Scrapbooking Cardmaking

DEN 301.92

Стока
Достапно.

Разубават вашиот живот!
ПРЕВОЗОТ :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот.

Детали

боја:
Боја На Слонова Коска, Бела
Количина.:
2000pcs
Објектот Дијаметар:
6mm
Свеж

Избор на клиенти