.

.

New
20Pcs Смола Декорација Занаети Темно Зелен Божиќ Прстен Мечка Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци

20Pcs Смола Декорација Занаети Темно Зелен Божиќ Прстен Мечка Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци

DEN 159.00
DEN 312.48

Стока
Достапно.


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 22x22mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0804

Детали

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0804
Свеж

Избор на клиенти