.

.

New
50pcs/многу За високо 30мм Многу Симпатична Божиќ Одмор тема предмети Plar Смола Занаети DIY Телефон/косата орнаменти декорација

50pcs/многу За високо 30мм Многу Симпатична Божиќ Одмор тема предмети Plar Смола Занаети DIY Телефон/косата орнаменти декорација

DEN 408.00

Стока
Достапно.

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние само брод да се потврди цел адреси.Олово Време : во рок од 3 работни дена за плаќање примени
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.Големина : како слик
3. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress.

Детали

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
Planar Смола
Свеж

Избор на клиенти