.

.

New
продавница прозорецот за рекламирање осветлени led писмо

продавница прозорецот за рекламирање осветлени led писмо

DEN 96.00

Стока
Достапно.


Информации за производот
Главен материјал
SUS/ПММА
Тип на осветлување
Frontlit
површински третман
Автомобил боја / Бранеа или Огледало SUS / титаниум SUS
боја
Како вашето барање
Тип на LED
SMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)
Боја
Бела / топло бела(3000 K) / црвена / зелена / жолта или RGB
Сертификат
CE / UL / ROHS
Оперативен моќ
DC 12 V
Живот време
>100000 часа
Извор на енергија
AC110 V / AC220 V
Пакување листа
Трансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипи
Пакување
внатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаи
Инсталација
Силикони или екипи, види детали, со упатство за инсталација
Испорака
EMS / Fed EX / DHL / ТНТ/ UPS-от или море испорака

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
shsuosai
Број На Модел На:
ss
Свеж

Избор на клиенти