.

.

New
Оригиналниот WISMEC Бучни Крикет 2 Кутија СОВРЕМЕНИ 25мм Дијаметар Електронска Цигара Upgrad Бучни Крикет Мо Vaping без Батерија 18650

Оригиналниот WISMEC Бучни Крикет 2 Кутија СОВРЕМЕНИ 25мм Дијаметар Електронска Цигара Upgrad Бучни Крикет Мо Vaping без Батерија

DEN 1332.00
DEN 1479.84

Стока
Достапно.

Едноставноста и ефикасност направи Бучни Крикет 2 нерешени и популарни. Цел Совети 510 тема. Компатибилен со повеќето 510 тема cartomizers/тенкови. Спецификација :
Големина (должина x ширина x висина) : 48 x 25 x 87mm
Клетка : две висока стапка на 18650 клетки, празнење на струја треба да биде над 25 A (НЕ се вклучени)
Тема тип : 510 пролет натоварени тема Карактеристики : Ажурирана верзија на Бучна Крикет МО Факултативна коло во серија и паралелни Алтернативни оперативни режим Повеќе коло системи за заштита Заменливи 18650 клетки Уникатен дизајн на прилагодливи напон на Батеријата екран функција Пакет Содржина 1 x WISMEC Бучни Крикет II-25 МО 1 x предупредување картичка 1 x прирачник за Корисникот Едноставно пакување. Тоа не подразбира секоја батерија 18650 ќелија. Батеријата Количество Светлина состојба 60% - 100% Останат осветлена 30% - 59% Флеш полека 10% - 29% Флеш умерено 0 - 9% Флеш често
Полнење :
Ве молиме да земете клетките и полнење преку надворешните полнач. Кој факултативниот коло во серија и паралелни, повеќе коло систем за заштита се применуваат кој го направи уред многу безбедна и сигурна. Ве молиме да користите клетки со испуштање струја над 25 A.
WISMEC Бучни Крикет II-25 МО Бучни Крикет II-25, ажурирана верзија на Бучна Крикет МО, е доста интелигентни и мулти-функционална. Отпуштете го копчето за да изберете current mode. Работата упатство
Батеријата Екран Функција :
Копчето светлина ќе останат осветлена или флеш полека кога батеријата количина е висока.

Детали

Фирмверот Upgradeable:
No
Компатибилен батеријата:
18650
Вграден-во Или Надворешна Батерија:
No
Тип:
Електрични Подигнувачи
Бренд Име:
Wismec
Број На Модел На:
Бучни Крикет II-25 Мо
Компатибилен Модел:
510/его
USB полнач:
Yes
Материјал:
Метал
екран:
No
Номиналниот Капацитет:
1440mAh
Тип:
WISMEC Бучни Крикет II-25
боја:
Сребро.
Големина:
48x25x87mm
Нето тежина:
213g
Напојува со:
2x18650 батерии (не се вклучени)
Дијаметар:
25mm
Свеж

Избор на клиенти