.

.

New
Оригинални AMIGO Мода II електронска цигара дополнителен комплет испарувач vape со Мини исток peal резервоарот 1.6 ml 2200mah батеријата

Оригинални AMIGO Мода II електронска цигара дополнителен комплет испарувач vape со Мини исток peal резервоарот 1.6 ml 2200mah

DEN 1675.20

Стока
Достапно.

Батеријата големина : 52mm*36mm*22mm 7. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Дното греење дупки Спецификации : 1.LED екран 8.
Се враќа
1. Шест систем на заштита 7. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди.Елегантен дизајн, добро чувство 2.
100% Оригинални AMIGO Мода II електронска цигара дополнителен комплет испарувач vape пенкало со Мини исток peal резервоарот 1.Бои : црна,бела,сина,црвена 6. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Сите наши превозот метод може да се следи.6 ml капацитет 3. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ние не сме одговорни за било царинска такса, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Не протекување дизајн 6. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина
Тип:
со батеријата
Број На Модел На:
AMIGO Мода II
Фирмверот Upgradeable:
No
Компатибилен Модел:
510
екран:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMIGO VAPE
USB полнач:
Yes
Wattage:
50W
Од:
Amigo
Свеж

Избор на клиенти