.

.

New
Оригиналниот Justfog FOG1 Дополнителен Комплет Vape Пенкало Батеријата 1500mah и 2ml Резервоарот Одговара OCC дното серпентина E Cigaretts Испарувач e sigara

Оригиналниот Justfog FOG1 Дополнителен Комплет Vape Пенкало Батеријата 1500mah и 2ml Резервоарот Одговара OCC дното серпентина

DEN 878.00
DEN 1044.96

Стока
Достапно.


Враќање или Надоместок
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.8 ohm) 1 x Упатство
Работно Време
Начин На Плаќање
Превозот Политика 1.lf не сте добиле вашиот парцела во рамките на 60days. DL&MTL vaping искуство 7.Опис на производот : Justfog FOG1 дополнителен комплет доаѓа со 2ml e-сок капацитет и 1500mah вграден капацитет. 1500mah вграден капацитет 3. Childproof отворање систем 6. Повеќе-заштита Пакет содржина : 1 x JUSTFOG FOG1 Комплет 1 x Серпентина Цилиндар (0.На tacking број ќе се ажурира на Aliexpress откако на вашиот објект е испраќаат. Заменливи течни цевка 5. 2ml течни капацитет 2.За повеќе детали, ве молиме, контактирајте ја вашата локална царинска испостава.Ве молиме контактирајте не преку порака,e-mail,или трговија со датот.
Повратни информации
. Топ пополнување дизајн 9.8 ohm) Боја : црна, сребрена Карактеристики : 1.ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. Плукаат назад спречување на клиентите 10.5 mm x 20mm капацитетот на Батеријата : 1500m Ah Atomizer капацитет : 2ml Серпентина тип : OCC дното серпентина/0.8 ohm(DTL) Поддршка wattage : 24 W(0.даноци,или такси. Smart батеријата заштита функција на располагање.Pls двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.ако сакате да се прават промени.ln цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе имајте на ум тоа како "ПОДАРОК", со ниска вредност.

Детали

Вграден-во Или Надворешна Батерија:
Вграден-во
екран:
No
Фирмверот Upgradeable:
No
Број На Модел На:
Justfog FOG1 Комплет
Бренд Име:
JUSTFOG
Следење На Функција На Пушењето Број:
No
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Atomizoare Идентификација Функција:
Yes
USB полнач:
Yes
Компатибилен Модел:
Justfog Електронски Цигари Vape
Тип:
со батеријата
Прегревање Заштита Функција:
Yes
Изглед:
Цилиндрична Форма
Кратки-коло Заштита Функција:
Yes
Материјал:
Метал
Силиконски Случај:
No
Нисконапонски Аларм Функција:
Yes
Компатибилен батеријата:
1500mAh
Големина:
113.5mm x 20mm
Капацитетот На Батеријата :
1500mAh
Atomizer Капацитет :
2ml
Серпентина тип:
OCC дното серпентина/0.5 ohm(DL), 0.8 ohm(DTL)
Поддршка wattage:
24W(0.5 ohm), 15W(0.8 ohm)
боја :
Црна, Сребрена
Свеж

Избор на клиенти