.

.

New
Стр 230VAC, S 2x 12VAC, 5VA DIN Железнички Планината Моќ Трансформатор Модул,Д-1005T/Л.

Стр 230VAC, S 2x 12VAC, 5VA DIN Железнички Планината Моќ Трансформатор Модул,Д-1005T/Л.

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Дел број : Д-1005 T/P
Функција :
DIN rail монтажа или панел планината да избор, DIN железнички превозник може да ги поддржи ширина 35mm / 32-милиметри / 15mm железница. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Не-оптоварување тековната
Answer : ___________________________ Note :
1, Без хартија спецификации, ве молиме симнете во PDF спецификација.
5 VA Моќ трансформатор модул, DIN железнички планината верзија.
2, H како биле собрани и електрични тест помина.
Завртка терминал блок лесно да се поврзете жици. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Dielectric сила : 3500 V/1min.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MD-D1005T/P-1
Свеж

Избор на клиенти