.

.

New
Стр 230VAC, S 2x 18VAC, 25VA DIN Железнички Планината Toroidal Моќ Трансформатор Модул.

Стр 230VAC, S 2x 18VAC, 25VA DIN Железнички Планината Toroidal Моќ Трансформатор Модул.

DEN 3215.52

Стока
Достапно.


25 VA Toroidal Моќ Трансформатор Модул.
Напонот пропис : 15 VA верзија :
Answer : ___________________________ Note :
1, Без хартија спецификации, ве молиме симнете во PDF спецификација.
Дел број : Д-1004 T/X
Функција :
Со основно и средно осигурувачи, осигурувачот носителот лесно да го замени на осигурувачот.
Средно излезниот напон/тековни : 2x 18 VAC / 2x 690m A .
3, точка вклучени DIN железнички превозник, но не ги вклучуваат метални железница.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Dielectric сила : 4000 V/1min.
Моќ трансформатор карактеристики :
Епоксидна смола фрлија во вакуум. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.
Епоксидна смола куќишта за безбедност на изолирање на toroidal трансформатор.
Отпорност кон пожар на имотот во согласност со UL94-V0.
Работа фреквенција : 50 ~ 60 Hz.
Висок квалитет на ПХБ и домување/превозникот, DIN железнички mountable - за ширина 35 / 32 / 15mm шини.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Завртка терминал блок лесно да се поврзете жици.
DIN планината превозникот може да се преземат, освен за панел монтажа употреба. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MD-D1004T/X-1
Свеж

Избор на клиенти