.

.

New
Стр 230VAC, S 30VAC, 5VA DIN Железнички Планината Моќ Трансформатор Модул, Д-1005T/N, AC30V

Стр 230VAC, S 30VAC, 5VA DIN Железнички Планината Моќ Трансформатор Модул, Д-1005T/N, AC30V

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Завртка терминал блок лесно да се поврзете жици.
Моќ трансформатор карактеристики :
Епоксидна смола фрлија во вакуум. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Епоксидна смола куќишта за безбедност на изолирање на трансформатор. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.
2, H како биле собрани и електрични тест помина.
Со основно текст осигурач, осигурувачот носителот лесно да го замени на осигурувачот.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Излезна моќност LED индикатор.
Работа фреквенција : 50 ~ 60 Hz.
Dielectric сила : 3500 V/1min.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
3, објектот е DIN железнички планината верзија, со DIN железнички превозник, но не ги вклучуваат метални железница.
Средно излезниот напон/тековни : 30 VAC / 166.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MD-D1005T/N-1
Свеж

Избор на клиенти