.

.

New
2 парчиња/многу Црн Сомот Врвот Моторните Ротирачки Дисплеј Плочата Идеален за Накит Хоби Изборот на Производот

2 парчиња/многу Црн Сомот Врвот Моторните Ротирачки Дисплеј Плочата Идеален за Накит Хоби Изборот на Производот

DEN 1762.00
DEN 1915.20

Стока
Достапно.

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Различни пазари се добредојдени. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Топ стојат кол. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Огледалото фах направи екранот база на повеќе високо-одделение & исклучителна, исто така, повеќе истакнати се прикаже на производи,го привлече еден вид
3. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Совршен за да се прикаже накит, модел, хоби изборот на производот и други мали нешта Дијаметар на екранот површина : 8" се Користи еден D батеријата за снабдување со енергија, батерија не е вклучена брзина на Вртење околу 3-4 кругови/минута насока на стрелките на часовникот и Анти-насока на стрелките на часовникот се двете достапни
1. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JZM-194BB-2PC
Свеж

Избор на клиенти