.

.

New
Стр 115VAC, S 30VAC, 5VA DIN Железнички Планината Моќ Трансформатор Модул, Д-1005T/E, AC30V

Стр 115VAC, S 30VAC, 5VA DIN Железнички Планината Моќ Трансформатор Модул, Д-1005T/E, AC30V

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


5 VA Моќ трансформатор модул, DIN железнички планината верзија. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Со основно текст осигурач, осигурувачот носителот лесно да го замени на осигурувачот.
Средно излезниот напон/тековни : 30 VAC / 166. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Отпорност кон пожар на имотот во согласност со UL94-V0.
Моќ трансформатор карактеристики :
Епоксидна смола фрлија во вакуум. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Епоксидна смола куќишта за безбедност на изолирање на трансформатор.
Dielectric сила : 3500 V/1min. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.
Излезна моќност LED индикатор.
Не-оптоварување тековната
Answer : ___________________________ Note :
1, Без хартија спецификации, ве молиме симнете во PDF спецификација.
3, објектот е DIN железнички планината верзија, со DIN железнички превозник, но не ги вклучуваат метални железница.
***********************************************************
Превозот :
1.
Основно текст : 105~125 VAC 50/60 Hz .

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MD-D1005T/E-1
Свеж

Избор на клиенти