.

.

New
( 10 компјутери/многу) DIP8 8 Pin позлатени Грло,За OPAMP

( 10 компјутери/многу) DIP8 8 Pin позлатени Грло,За OPAMP

DEN 239.04

Стока
Достапно.


НАТОПИ-8 IC Приклучок, Многу 10 КОМПЈУТЕРИ.
Теренот 2.54 mm.
Диригент Материјал : Бакар, позлатени.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Ro HS Согласност.
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме да ја посетите мојата промет на големо со предмети или контактирајте со нас.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ТАКА DIP8pin-10
Свеж

Избор на клиенти